O mnie

Cześć,  nazywam się Dorota i prowadzę stronę Aktywna Matka.

Mam 28 lat i od niedawna jestem mamą cudownej dziewczynki. Jak każda mama mam mniej czasu dla siebie, w kółko piorę, sprzątam, karmię, gotuję i znikam w tonach pieluszek. Mimo to, macierzyństwo jest wspaniałym czasem. Sam poród tak bardzo mnie umocnił, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.
Na tym blogu będę pokazywać Wam jak wracam do formy i szczupłej sylwetki sprzed ciąży, łącząc zdrowe odżywianie z aktywnością fizyczną

Jedz zdrowo i smacznie ….

Jedną z moich pasji jest zdrowe i smaczne jedzenie. Odkąd tylko zaczęłam gotować to starałam się, aby tylko takie połączenie gościło na moim stole. Z czasem zaczęłam zwracać baczniejszą uwagę na wpływ jedzenia na moje ciało. Na tyle mnie to zaintrygowało, że wrodzona chęć doskonalenia pokierowała mnie do ukończenia kursów z zakresu dietetyki i zdrowego jedzenia…. i wciąż mi mało 😉 Jednak jako matka zobaczyłam, że każda wolna chwila jest na wagę złota, dlatego staram się ją w pełni wykorzystywać i gotować nie tylko pysznie i zdrowo, ale również i szybko.

Sport to zdrowie ….

Drugim moim zainteresowaniem, które sprawiło, że chcę prowadzić tą stronę to sport. Od 16 roku życia uczęszczam, na siłownię i zajęcia fitness. Lata spędzone na salach ćwiczeń połączone z zdobywaniem wiedzy teoretycznej wiele mnie nauczyło. Pomimo tego uważam, że jak się człowiek nie rozwija to się cofa, z tego powodu ukończyłam kurs trenera personalnego. Lubię zdobywać wiedzę, ale przyjemniejsze jest się nią dzielić .

Spróbuj ze mną …

Obserwuj mnie na bieżąco, a przekonasz się ,że dziecko nie jest żadną wymówką w powrocie do formy. Pokaże jak połączenie dwóch pasji jedzenia i sportu pomaga w uzyskaniu wymarzonej sylwetki tym co chcą do niej wrócić, oraz tym co chcą ją dopiero zdobyć.

Jeżeli jednak sama obserwacja nie daje Ci takiej satysfakcji jakiej oczekujesz, a chcesz osiągnąć wymarzoną sylwetkę razem ze mną to nic prostszego. Oczywiście nie obiecuję Ci, że po tygodniu będziesz musiała wymienić całą garderobę, a przebiegnięcie maratonu zajmie Ci dwie godziny. Jeżeli jednak jesteś wytrwała w swoich postanowieniach, pomogę Ci stosunkowo łatwo i smacznie osiągnąć cel.

Skontaktuj się ze mną, a przygotuje specjalnie dla Ciebie indywidualny plan dietetyczny i odpowiednio dobrany trening.

Pozdrawiam
Dorota

Ukończone kursy:

Kurs Trenera Personalnego – Akademia Kulturystyki Fitness i Trójboju Sportowego

Kurs Olimpic Weighlifting – Akademia Kulturystyki Fitness i Trójboju Sportowego

Kurs Instruktora Trójboju Siłowego – Akademia Kulturystyki Fitness i Trójboju Sportowego

Kurs Dietetyki Sportowej – Akademia Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki imienia Sławomira Szymczaka

Kurs Dietetyki – Europejska Placówka Kształcenia Małgorzata Szypnicka

Jeżeli Ci się podobało to będzie mi miło jak udostępnisz mój post ;)