Trening Personalny

Chcesz zacząć ćwiczyć na siłowni, ale nie masz pojęcia do czego służą poszczególne maszyny? Twoim marzeniem jest pochwalić się na urlopie piękną, wymodelowaną sylwetką? A może zwyczajnie brakuje Ci motywacji i zamiast iść na siłownię ostatecznie włączasz telewizor? Zastanów się, czy trening personalny nie jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.

Mieszkając w tak dynamicznym i zabieganym mieście jak stolica trudno jest prawidłowo zadbać o sylwetkę. Dlatego treningi personalne w Warszawie stają się coraz popularniejsze. Korzystają z nich nie tylko celebryci i bogaci biznesmeni. Dziś indywidualne spotkanie z trenerem nie jest już luksusem, ale rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą jak najefektywniej wykorzystać czas na siłowni.

Jest to również opcja dla młodzieży, która ma wybór między zdrowym i za razem luźnym stylem życia, a nadużywaniem używek, które są na potęgę dostępne w tym dużym mieście. Często to właśnie rodzice skłaniają swoje dzieci do kilku pierwszych zajęć z trenerem personalnym, aby mogli osobiście przekonać się do treningów, zadbać o siebie i jednocześnie swoje przyszłe zdrowie.

Dlaczego trening personalny?

zajęcia z trenerem personalnym

Jeśli wizytę na siłowni porównać do procesu uczenia, to samodzielny trening na siłowni można porównać do samodzielnej nauki, jest ważny, ale trudno jest uniknąć błędów. Zajęcia grupowe to szkolna lekcja, podczas której nauczyciel może nam pomóc, ale musi poświęcić uwagę wielu osobom jednocześnie. Trening personalny to natomiast indywidualne konsultacje. Są nieco droższe, ale wiele dzięki nim zyskujemy.

 

W trakcie treningu personalnego jestem do Waszej dyspozycji cały czas. Obserwuje Was, wyłapuje każdy błąd, który natychmiast koryguje. Dzięki temu poznasz technikę prawidłowego wykonywania ćwiczeń, chroniąc się przed bolesnymi urazami. Na podstawie rozmowy stworzę dla Ciebie indywidualny plan ćwiczeniowy w taki sposób, by możliwie jak najlepiej odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Będzie też mogła na bieżąco zmieniać ćwiczenia, jeśli któreś okażą się dla Ciebie zbyt trudne lub po prostu nieprzyjemne.

 

Ćwiczenieopieka trenera personalnego z trenerem to też ogromna motywacja. Nawet jeśli starasz się bywać na siłowni regularnie, to nikt nie zadzwoni do Ciebie z pytaniem, dlaczego akurat dziś Cię nie ma. Za każdym razem ustalamy dokładny czas i miejsce spotkania, także w trakcie samych ćwiczeń moja obecność gwarantuje Ci wysoką motywację. W trakcie wykonywania ćwiczeń wspieram Cię i zachęcam do dalszych starań.

Trening personalny w Warszawie

Jeżeli szukasz trenera personalnego, który zmobilizuje Cię do działania i poprowadzi do wymarzonej sylwetki skontaktuj się ze mną.
Prowadzę treningi personalne na terenie Warszawy i okolic.