Plany Dietetyczne

Statystyczna kobieta jest na diecie przez 17 lat w ciągu życia. W tym czasie stosuje różne kuracje, które mają pomóc jej w stracie lub przybraniu kilku kilogramów. Jednak większość tych diet widocznie jest nie skuteczna, skoro Pani Statystyczna przechodzi na dietę… co pół roku.

Dieta niejedno ma imię

Pytając dietetyka o to, czym jest dieta usłyszymy, że jest to nasz codzienny styl odżywiania. Jednak w potocznym rozumieniu jest rodzaj programu, który pomaga osiągnąć zamierzony cel, czyli plan dietetyczny. W internecie, książkach, czy w gazetach można znaleźć tysiące różnych diet, które mają być łatwym i prostym przepisem na utratę zbędnych kilogramów. Kto z nas nie słyszał o diecie Dukana, Montignaca, kopenhaskiej czy kapuścianej? Pewnie większości z nas zdarzało się patrzeć z zazdrością na cudownie odmienioną znajomą. która schudła dzięki jedzeniu tylko czerwonych produktów? Często w takich momentach z zapałem rozpoczynamy tę samą dietą i… po najdalej kilku tygodniach rezygnujemy, bo nie dość, że jesteśmy ciągle głodni i nie mamy energii to waga, jak na złość, ani drgnie. Dzieje się tak dlatego, że nie ma diety która byłaby odpowiednia dla wszystkich, tak jak na każdego pasują inne ubrania. Każdy z nas potrzebuję innej ilości przyjmowanych kalorii, tak samo jest z poszczególnymi składnikami odżywczymi. Wszystko zależy od chorób z jakimi się borykamy, stres jaki nas otacza czy też spadki i wzrosty hormonów.

Po dietę do profesjonalisty

Następnym razem, kiedy chęć utraty kilogramów znów popchnie Cię w kierunku „diety cud”, zastanów się, czy warto? Może lepiej skorzystać z pomocy profesjonalisty, który specjalnie dla Ciebie stworzy indywidualny plan dietetyczny? Co możesz dzięki temu zyskać?

Podczas moich konsultacji dietetycznych on-line zdziwi Cię ilość pytań, na które trzeba odpowiedzieć oraz to, że niektóre z nich wcale nie dotyczą nawyków żywieniowy. Wszystko po to, żebym mogła stworzyć dietę „skrojoną na miarę”. Nie lubisz brokułów? Twój plan dietetyczny na pewno nie będzie ich zawierał. Uwielbiasz czekoladę? Znajdę sposób, by przemycić ją do Twojego jadłospisu. Wszystko po to, żeby dieta była przyjemnością, a nie utrapieniem. Dzięki temu dużo łatwiej będzie Ci ją kontynuować.

W przypadku stosowania cudownych diet często zdarza się, że już po kilku dniach stajemy się apatyczni, tracimy energię i dobry nastrój. Jest to efektem braku odpowiedniego odżywienia organizmu. Decydując się na profesjonalny plan dietetyczny, eliminujemy ten problem. Taka profesjonalna dieta to też… brak głodu. Jest bowiem tak stworzona, żeby zapewnić nam równy poziom energii przez cały dzień.
Dieta którą układam pozwala nie tylko stracić zbędne kilogramy, ale też zadbać o zdrowie. Jeśli masz zbyt wysokie ciśnienie lub zbyt wysoki poziom cholesterolu, uwzględniam to w programie dietetycznym. To bardzo ważne, bo źle dobrana dieta możne zrujnować Twoje zdrowie.

Dzięki pojawieniu się możliwości konsultacji dietetycznych on-line indywidualne, profesjonalne diety są na wyciągnięcie ręki. To wygodne rozwiązanie dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na wizyty u dietetyka albo dla tych, którzy mieszkają z dala od większego miasta. Konsultacje dietetyczne on-line są też tańsze, co sprawia, że są dostępne niemal dla każdego.

Indywidualny Plan Dietetyczny

Jeżeli zgadzasz się ze mną i chcesz w końcu zmienić swój tryb życia, zrzucić zbędne kilogramy lub zbudować masę mięśniową skontaktuj się ze mnąPrzygotuje dla Ciebie indywidualny plan dietetyczny, będę mocno Cię wspierać i motywować w osiągnięciu wyznaczonego celu. Pora zmienić swoje dotychczasowe nawyki! 🙂