Plany Treningowe

Chyba każdy, kto rozpoczyna swoją przygodę z siłownią, zadaje sobie pytanie, co powinien zrobić, aby osiągnąć swój cel. Wiele osób odwiedza kluby fitness i siłownie, żeby zrzucić zbędne kilogramy, inni, żeby wymodelować sylwetkę. Wiele kobiet chce schudnąć po ciąży lub wysmuklić mięśnie bez ich nadmiernej rozbudowy, a mężczyźni ćwiczą, żeby imponować muskulaturą. Niezależnie od tego, jaki jest cel, aby go osiągną potrzebny Ci jest odpowiedni plan treningowy.

odpowiednio dobrany plan treningowy

Plan Treningowy

Tworząc plany treningowe, zadaję swoim podopiecznym wiele istotnych pytań. Co chcesz osiągnąć? Jak szybko chcesz to osiągnąć? Jaka forma ćwiczeń najbardziej Ci odpowiada? Jak często chcesz odwiedzać siłownię, czy może wręcz przeciwnie chcesz ćwiczyć w domu? To tylko niektóre z nich. Aby osiągnąć wymarzoną budowę sylwetki, niezbędne jest przygotowanie indywidualnego planu treningowego, dostosowanego do Twoich możliwości i potrzeb. Bardzo dużym plusem internetu jest to, że nie musisz mieszkać w mojej okolicy. Prowadzę konsultację on-line dlatego jeżeli jesteś z Gdańska, Krakowa czy Szczecina to nic nie stoi na przeszkodzie, aby być moim podopiecznym. Wiedza, którą zdobyłam spędzając wiele godzin na salach treningowych, jak również zdobytych na kursach pozwolą mi dobrać taki plan właśnie dla Ciebie.

Zastanawiasz się co otrzymasz wykupując miesięczny plan treningowy ?

przygotowanie planu treningowego

Jeśli zdecydujesz się na współprace ze mną poprzez konsultacje treningowe on-line otrzymasz

  • Szczegółową miesięczną rozpiskę ćwiczeń dobraną do Twoich możliwości i stażu treningowego.
  • Nielimitowane konsultacje on-line dotyczące zakupionego planu, jak również postępów i działań korygujących, aby plan był jeszcze skuteczniejszy.

Plan wskaże Ci jakie ćwiczenie, opisze jak je poprawnie wykonać i ile należy wykonać powtórzeń. Zaplanowanie tego, kiedy i w jaki sposób będziemy ćwiczyć, oraz jaki cel chcemy osiągnąć pozytywnie wpływa na motywację. Z racji tego nie bój się stawiać sobie wygórowanych wyzwań ponieważ konsekwentne wykonywanie moich zaleceń znacznie Cię do nich przybliży.

Jeżeli chcesz spróbować zmienić swoje życie już dziś skontaktuj się ze mną, a przygotuje plan treningowy specjalnie dla Ciebie.